Skip content

1D Day – 23 listopada – Spędź dzień na żywo z One Direction!

1D Day – 23 listopada – Spędź dzień na żywo z One Direction!

1D DAY – 23 listopada 2013

 

Zespół One Direction ogłosił bezprecedensowe wydarzenie – 1D Day (Dzień One Direction), które da fanom z wszystkich zakątków globu niepowtarzalną szansę na wgląd w to, jak wygląda ich codzienny świat. Wszystko za sprawą siedmiogodzinnego transmisji na żywo zaplanowanej na 23 listopada br.

 

Po raz pierwszy w historii fani będą mieli możliwość interakcji z zespołem podczas całej transmisji. Wystarczy komputer, Internet i przyłączenie się do wideo czata. Chłopaki z 1D zapowiedzieli wiele niespodzianek. Możemy liczyć na specjalne występy, udział gości, skecze, transmisje na żywo z różnych krajów oraz emisję filmików przesłanych przez fanów.

Kampania na rzecz 1D Day rusza już dziś. Konkursy i akcje specjalne organizowane przez i dla fanów akcje mają na celu podkreślenie, jak ważną rolę odgrywają oni w życiu zespołu.

Fani powinni śledzić oficjalne profile zespołu (Google+, Facebook, YouTube, Twitter) i oficjalnej stronie regularne aktualizacje na temat możliwości przyłączenia się do 1D Day.

Liam: „1D Day to sposób podziękowania naszym niesamowitym fanom za wsparcie udzielane nam przez ostatnie trzy lata. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mogli spędzić z nimi totalnie na luzie cały dzień! Nie możemy się już doczekać!”

One Direction kończą prace nad trzecią  płytą studyjną – „Midnight Memories”, której premiera zapowiedziana jest 26 listopada (dzień wcześniej album ukaże się w wersji cyfrowej). Na płycie znajdzie się ostatni wielki przebój One Direction – „Best Song Ever”, który otrzymał nagrodę “Przebój lata” podczas tegorocznej gali MTV Video Music Award.