Skip content

1D DAY – już jutro- 23 listopada!

1D DAY – już jutro- 23 listopada!

1D DAY – 23 listopada!  

One Direction zdradza szczegóły bezprecedensowego wydarzenia – światowego „1D Day” (Dzień One Direction), który odbędzie się na dwa dni przed premierą ich nowej płyty „Midnight Memories”.
1D Day to przygotowana specjalnie dla fanów z wszystkich zakątków globu 7-godzinna transmisja online na żywo, którego gospodarzami będą chłopaki z One Direction! Emisja rozpocznie się w tę sobotę, 23 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do 3:00 rano w niedzielę na stronach  YouTube oraz Google+. Zapowiada się fascynująca noc dla wszystkich Directioners!

 

Chłopaki zdradzili, że wśród  przygotowanych atrakcji i niespodzianek, będzie film zza kulis ich pracy, premierowy odsłuch piosenek z nadchodzącej płyty “Midnight Memories”, próba pobicia rekordu Guinness’a oraz wiele wspaniałych gości, m.in. Robbie WilliamsCeline Dion, Simon Cowell, Muppety a z Polski – Mariusz Pudzianowski! Cały świat ma więc szansę zobaczyć film z udziałem naszego Strongmana i polskich Directioners nakręcony w Warszawie specjalnie na tę okazję! Przedsmak tego co nas czeka można zobaczyć w oficjalnym filmie promującym 1D Day tutaj.

 

Fani, którzy wzięli udział w zadaniach 1D Day będą mogli zobaczyć efekty swojej pracy  na ekranie! Każdy na różne sposoby będzie mógł włączyć się do zabawy, wystarczy użyć hashtag #1DDayLive, przeciągnąć ekran komputera na aplikację Zappar i zagrać w oficjalnym quizie 1D Day.

 

Chłopaki zaskoczą również fanów bezpośrednim czatem i udziałem w imprezach przygotowanych przez Google+ Hangout – specjalne wydarzenie nazwane One Big Drop In. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

Liam: „1D Day to sposób podziękowania naszym niesamowitym fanom za wsparcie udzielane nam przez ostatnie trzy lata. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mogli spędzić z nimi totalnie na luzie cały dzień! Nie możemy się już doczekać!”

 

1D Day będzie można obejrzeć w Polsce na platformach:

www.google.com/+onedirection

www.youtube.com/onedirection