Skip content

AEROSMITH headlinerem Impact Festival 2014 !

AEROSMITH headlinerem Impact Festival 2014 !

AEROSMITH obok Black Sabbath największą gwiazdą przyszlorocznej edycji Impact Festival!

W tym roku Impact Festival w nowej odsłonie, w nowym mieście!

IMPACT FESTIVAL – zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku na dwóch scenach w 2012 i 2013 roku z dumą gościł zespoły z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth, Public Image LTD.

III edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź uda nam się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy.

Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych.

Headlinerem 1 dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 Czerwca.

Jako headlinera 2 dnia ogłaszamy fenomenalny zespół Aerosmith.

Bilety rozchodzą się błyskawicznie, emocje sięgają zenitu a to jeszcze nie koniec…

BLACK SABBATH – sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album  „13”. Fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli właśnie z albumem „13”, który jest świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

AEROSMITH Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu 12-tego czerwca powracają w wilekim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu – mieszanki rocka i bluesa. Ostatni album „Music From Another Dimension!” ukazał się dokładdnie rok temu i pochodzą z niego hity „What Could Have been Love” i „Legendary Child”.

Tak będzie wyglądać III edycja Impact Festivalu w Łodzi.

LINE UP

I dzień: BLACK SABBATH

II dzień: AEROSMITH

Wystapią dla Was razem ze specjalnymi gośćmi 11-12 czerwca 2014 w Łodzi.

Śledźcie stronę Live Nation i Atlas Areny oraz ich profile na Facebooku, bo to jeszcze nie koniec niespodzianek! Kolejne zespoły i artystów będziemy ogłaszać wkrótce.

BILETY

Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży!

 Bilety na drugi dzień wejdą do sprzedaży 22 listopada o 10.00.

Bilety w cenach:

Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

Więcej szczegółów na www.livenation.pl