Skip content

DAVID BOWIE już wkrótce w niesamowitym remixie Jamesa Murphy’ego !

DAVID BOWIE już wkrótce w niesamowitym remixie Jamesa Murphy’ego !

‘Love is Lost’  – utwór z nominowanej do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize płyty ‘The Next Day’ Davida Bowie został zremiksowany przez Jamesa Murphy’ego (LCD Soundsystem). Epickiej, 10-minutowej produkcji pod tytułem ‘HELLO STEVE REICH MIX BY JAMES MURPHY FOR THE DFA’ towarzyszy okładka zaprojektowana przez Jonathana Barnbooka odpowiedzialnego za szatę graficzną ostatniej płyty Bowiego.

Remiks będzie miał swoją premierę przed południem w radiowej Trójce w najbliższy czwartek 10 października a od północy tego dnia posłuchać go będzie można też na stronie www.davidbowie.com .

‘LOVE IS LOST (HELLO STEVE REICH MIX BY JAMES MURPHY FOR THE DFA)’ znajdzie się na specjalnym, trzypłytowym wydawnictwie THE NEXT DAY EXTRA – w sprzedaży od 5 listopada. Składać się na nie będą: CD z oryginalnym materiałem z ‘The Next Day’, CD z 10 dodatkowymi utworami (z czego 5 nowych, nigdy wcześniej nie publikowanych i 2 remixy) a także DVD z czterema opublikowanymi już teledyskami do utworów z płyty. Do sprzedaży cyfrowej trafi 7-utworowa EP-ka wyłącznie z niepublikowanymi utworami z tego wydawnictwa – można ją zamówić przed premierą już teraz