Skip content

Debiut Trzynastej w Samo Południe już w sklepach!

Debiut Trzynastej w Samo Południe już w sklepach!

Już dziś na półki trafia płyta „Hell Yeah!” rockowej grupy Trzynasta w Samo Południe. Grana przez chłopaków muzyka udowadnia, że rock’n’roll żyje i ma się dobrze. Na płycie znajduje się 13 kawałków śpiewanych głównie po angielsku, ale nie zabrakło tez utworów po polsku, jak choćby ballada „Po prostu idź” czy „Biegnę”.

Album przynosi dawkę solidnego rocka.Trzynasta w Samo Południe stawia na swobodę i radość grania, dlatego wszystkie utwory na płycie zarejestrowane zostały na tzw. „setkę” –  czyli  ścieżki instrumentów nagrano równocześnie.

W tekstach dominuje pozytywne nastawienie, dystans do samych siebie i świata. – Jesteśmy grupą gości, którzy mają po dwadzieścia parę lat i nie chcą pisać smutnych piosenek o zawodach miłosnych – deklarują ze śmiechem.

Płyta dostępna jest również w wersji cyfrowej – m.in. w serwisie iTunes

Zespół Trzynasta w Samo Południe  to przede wszystkim zespół koncertowy i tak też zamierza promować swój debiutancki krążek . Zaczną od koncertu w warszawskim klubie Hard Rock Cafe 23.10 o godz. 19.00, a poniżej lista miejsc w całej Polsce, gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo i poczuć czystą rockowa moc!