Skip content

Fani odkryli okładkę najnowszego albumu Alanis Morissette

Fani odkryli okładkę najnowszego albumu Alanis Morissette

Dzięki współpracy fanów Alanis Morissette z całego świata i specjalnej aplikacji zamieszczonej na portalu społecznościowym Facebook, wielbiciele talentu Alanis w ciągi zaledwie 24 godzin zdołali odkryć zaszyfrowaną w internecie grafikę okładki najnowszego albumu Morissette ‘Havoc And Bright Lights’.

Multi platynowa artystka, wielokrotna laureatka prestiżowej nagrody Grammy – Alanis Morissette, nakładem Sony Music wyda nowy, długo oczekiwany, siódmy w dyskografii album długogrający ‘HAVOC AND BRIGHT LIGHTS’. Krążek oraz jego wersja cyfrowa pojawią się na rynku 28 sierpnia 2012 roku. Wyprodukowany przez Guya Sigswortha (Björk, Madonna, Seal) oraz Joe Chiccarelli’ego (Tori Amos, Elton John, My Morning Jacket, U2), to pierwszy od czterech lat premierowy materiał Kanadyjki. Zwiastujący premierę albumu singiel ‘Guardian’, fani będą mogli nabyć już 18 czerwca. Tydzień wczesniej singiel trafi do rozgłośni radiowych na całym świecie.

“Ten album, jak zawsze w moim przypadku jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem” charakteryzuje treść płyty Alanis. “Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się