Skip content

JOSEF SALVAT – nowy pupil fanów spokojniejszej odmiany electro-popu zapowiada debiutancką płytę i prezentuje klip do singla ‘Huster’ !

JOSEF SALVAT – nowy pupil fanów spokojniejszej odmiany electro-popu zapowiada debiutancką płytę i prezentuje klip do singla ‘Huster’ !

Josef Salvat – fani kojących, electro-popowych brzmień już wiedzą o kogo chodzi. Najpierw zaskoczył niezwykłym coverem ‘Diamonds’ Rihanny, w którym zakochała się jego autorka  Sia, a później autorskim kawałkiem ‘Open Season’ potwierdził, że warto czekać na jego kolejne dokonania. Utwór ten znany w Polsce m.in. z anteny radiowej Trójki promował debiutancką EP-kę Josefa „In Your Prime” a jej świetne przyjęcie (2,5 miliona odtworzeń na Soundcloud) przygotowało grunt pod jego pierwszy album. I choć trzeba na niego jeszcze poczekać, już teraz ukazuje się pierwszy promujący go singiel : „Huster”.

Teledysk do „Hustler”  (obejrzyj TUTAJ) to mroczna opowieść o tym, jak w świecie pozbawionym emocji poszukujemy miłości oraz intymności. Za jego reżyserię odpowiada Casper Balsley, który znany jest ze skłaniających do myślenia, prowokujących filmów w klimacie noir oraz klipów dla takich artystów jak MØ czy The Presets. Balsley w swoim obrazie starał się wizualnie oddać klimat kompozycji Salvata.

Obecnie artysta przygotowuje się do swojej pierwszej, w pełni yprzedanej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii. I choć jego debiutancki album ukaże się pod koniec 2015 roku, a już teraz można zasmakować jego pierwszej odsłony i poznać pierwszą z czarujących historii, które ma do opowiedzenia w „Hustlerze”. Utwór trafia w tym tygodniu do stacji radiowych w Polsce a już teraz można go pobrać m.in. w serwisie iTunes (kliknij TUTAJ).