Skip content

Kim Cesarion – posłuchaj jego nowego przeboju!

Kim Cesarion – posłuchaj jego nowego przeboju!

Ma na imię Kim, ale jest mężczyzną. Z urody przypomina Greka, ale pochodzi ze Szwecji. Jego falset nie drażni, a uwodzi i porywa tak, jak niegdyś wokal Prince’a – stąd często jest do niego porównywany. Kim Cesarion to nowa postać na europejskiej scenie ambitnego popu o której warto pamiętać, bo jego numer „Undressed”  :

szturmem zdobywa listy przebojów w Polsce i grany jest obecnie przez największe stacje radiowe nad Wisłą. Casanova ze Sztokholmu (wystarczy się wsłuchać w tekst ‘Undressed’, żeby zrozumieć, że w tym określeniu nie ma cienia przesady) przygotowuje się właśnie do wydania debiutanckiej płyty, której premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2014. O kontrakt z nim walczyły największe wytwórnie płytowe, ostatecznie skończyło się na podpisaniu aż trzech kontaktów na raz (z Sony Music w Szwecji, RCA w Wielkiej Brytanii i Columbia Records w Stanach). Nowoczesne brzmienie pop w połączeniu z soulowym wokalem i mocno erotycznym przesłaniem – czyżby to właśnie była recepta na przebój w roku 2014 ??

Jeśli tak, to w kolejce do miana kolejnego przeboju Kima Cesariona czeka już kolejny numer ‘Brains Out’, do którego pseudo video można obejrzeć poniżej: