Skip content

Klubowa premiera teledysku Tomasza Makowieckiego!

Klubowa premiera teledysku Tomasza Makowieckiego!

TOMASZ MAKOWIECKI „MOIZM”

WAKACJE W RZYMIE – PREMIERA W BEIRUCIE!

23.09.13r. PONIEDZIAŁEK, godz. 20:00.

ZAPRASZAMY: https://www.facebook.com/events/544261002312612/?fref=ts

PREMIERA TELEDYSKU do SINGLA: “Holidays in Rome”

http://www.youtube.com/watch?v=aeIQQP5sbaM&hd=1

Po prezentacji klipu za AFTER PARTY, odpowiedzialna będzie Angelika Kucińska, która udowodni, że piosenka jest dobra na zbliżającą się wielkimi krokami jesień.  To jedyna okazja by przed premierą wspólnie odsłuchać całą płytę ‘MOIZM’ oraz spotkać się i porozmawiać z autorem, kompozytorem i producentem płyty: Tomaszem Makowieckim.

Singel “Holidays In Rome” zadebiutował już w stacjach radiowych:

http://www.youtube.com/watch?v=4Dm6t6UAxFQ&feature=youtu.be

Makowiecki wraca z autorskim materiałem. PREMIERA PŁYTY 08.10.2013 r.

To jego deklaracja niepodległości i dojrzałości zarazem. To zbiór hipnotyzujących, elektronicznych kompozycji, które pod warstwą radykalnych rozwiązań aranżacyjnych i brzmieniowych są również pięknymi, wzruszającymi piosenkami.

To najbardziej bezkompromisowa i osobista rzecz, jaką do tej pory zrobiłem” – mówi Tomek o swojej nowej płycie.

Jedną z inspiracji dla płyty jest credo literackie Krzysztofa Jerzego Cichosza z 1989r. pt. “Wyznanie Moizmu”, które przedstawia moizm jako prywatną religię wolności. I taka jest własnie nowa płyta Makowieckiego: świadoma, bezkompromisowa, progresywna i osobista:  http://www.cichosz.art.pl/pdfy/moizm.pdf

Warto wspomnieć także o wybitnych nazwiskach związanych z polską elektroniką, które pojawią się gościnnie na płycie Makowieckiego: JÓZEF SKRZEK, WŁADYSŁAW KOMENDAREK i DANIEL BLOOM.

Ich udział nie tylko pozostawił wyjątkowy ślad na płycie, ale również stał się spełnieniem muzycznych fascynacji i marzeń Makowieckiego, pełnego podziwu i szacunku dla polskiej muzyki elektronicznej z lat 80-tych i 90-tych.

WWW: www.makowiecki.pl

FB: https://www.facebook.com/pages/Tomek-Makowiecki/303521013014762?ref=hl