Skip content

Konkurs Fryderykowy

Konkurs Fryderykowy

30 listopada ruszył konkurs organizowany przez Związek Producentów Audio Video PŁYTA DWUDZIESTOLECIA NA 20. URODZINY FRYDERYKA. Uczestnicy mogą wybrać swoją ulubioną, nagrodzoną Fryderykiem polską płytę w trzech kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa i muzyka poważna.
Zabawa zorganizowana została w związku z rozpoczynającą się właśnie 20. edycją Nagród Akademii Fonograficznej FRYDERYK. Organizator konkursu – Związek Producentów Audio Video – chcąc włączyć fanów muzyki w obchody tej jubileuszowej edycji i przybliżyć ideę nagród FRYDERYK, przygotował specjalną aplikację konkursową, która umożliwia udział w plebiscycie.
Na uczestników konkursu czekają nagrody ufundowane przez ZPAV: iPod Touch 32 GB, zaproszenia na galę rozdania FRYDERYKÓW oraz zestawy najnowszych wydawnictw muzycznych przekazane przez wytwórnie fonograficzne. Aplikacja konkursowa PŁYTA DWUDZIESTOLECIA NA 20. URODZINY FRYDERYKA znajduje się na profilu ZPAV na Facebooku – http://bit.do/ezFK
Konkurs potrwa do 31 stycznia 2014 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas konferencji, na której zaprezentowane zostaną nominacje do nagród FRYDERYK 2014.