Skip content

Najmodniejszy muzyczny duet zdradza szczegóły swojej płyty! Posłuchaj nowej piosenki MS MR „Wrong Victory”

Najmodniejszy muzyczny duet zdradza szczegóły swojej płyty! Posłuchaj nowej piosenki MS MR „Wrong Victory”

Jeden z najmodniejszych muzycznych duetów ostatnich lat zdradza szczegóły swojego drugiego albumu! Na najnowszym krążku MS MR „How Does It Feel” znajdzie się aż 12 całkowicie nowych utworów. Do współpracy przy piosenkach zespół zaprosił Tove Lo („Pieces”) oraz MNDR („Tripolar”). Nad ostatecznym mixem albumu czuwał wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, Tom Elmhirst (Adele, Amy Winehouse, Arcade Fire, Beck).

 

 

Premiera albumu „How Does It Feel” zapowiedziana jest na piątek 17 lipca. Jest to jedna z pierwszych premier, która odbędzie się w ramach „Piątki z Nową Muzyką”. Więcej informacji o akcji pod adresem: www.nowepiatki.zpav.pl

 

Płyta dostępna jest w przedsprzedaży cyfrowej na iTunes.

 

 

W oczekiwaniu na premierę krążka fani zespołu mogą już teraz posłuchać ich nowej piosenki – “Wrong Victory”, która jest sporym kontrastem po żywiołowym „Painted”. Piosenka dostępna jest do odsłuchu na VEVO/YouTube VEVO.

 

MS MR to amerykański duet Lizzy Plapinger i Maxa Hershenowa, grający muzykę indie- pop. Ich debiutancki album „Secondhand Rapture” ukazał się w 2013 roku – pochodzą z niego takie piosenki jak „Hurricane” czy „Fantasy”. Zespół jest również znany fanom serialu „Game of Thrones”, w którego ścieżce dźwiękowej została użyta piosenka MS MR „Bones”.

 

Tracklista:

 1. Painted
  2. Criminals
  3. No Guilt In Pleasure
  4. Wrong Victory
  5. Tripolar
  6. How Does It Feel
  7. Tunnels
  8. Leave Me Alone
  9. Reckless
  10. Cruel
  11. Pieces
  12. All The Things Lost

 

 

www.msmrsounds.com

www.facebook.com/msmrsounds

www.twitter.com/msmrsounds

www.instagram.com/msmrsounds