Skip content

PHARRELL WILLIAMS gwiazdą główną czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival!

PHARRELL WILLIAMS gwiazdą główną czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival!

PHARRELL WILLIAMS gwiazdą główną czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival!

Festiwal odbędzie się w piątek 20 czerwca br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie.

Występ Pharrella Williamsa, głównej gwiazdy festiwalu, będzie jednym z zaledwie kilku koncertów artysty w Europie w 2014 roku.

W Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy,  Get Lucky oraz Blurred Lines.  Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’, czy Hot In Herre.

Warto podkreślić, że w ostatnią sobotę 12 kwietnia Pharrell z zespołem wystąpił, gorąco przyjęty przez ponad 75 000 osób, na legendarnym i największym amerykańskim festiwalu Coachella w Kalifornii.

W najbliższych tygodniach organizatorzy będą informowali opinię publiczną o kolejnych wykonawcach zagranicznych i polskich, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu. W piątek 20 czerwca wystąpi w sumie sześciu artystów. Warto przypomnieć, że na Pozytywnych Wibracjach wystąpili w latach ubiegłych m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito,  De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Pharrella Williamsa „G  I  R  L” zadebiutowała w Polsce w TOP3 listy OLiS i jest już w naszym kraju Złotą Płytą. W przyszłym tygodniu premierę będzie miał teledysk do drugiego oficjalnego singla z płyty – „Marilyn Monroe”.

W środę 23 kwietnia br. o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na festiwal w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.