Skip content

Pierwszy Wielki Przebój 2015 ? LunchMoney Lewis i “Bills” – sprawdźcie już teraz!

Pierwszy Wielki Przebój 2015 ? LunchMoney Lewis i “Bills” – sprawdźcie już teraz!

Ten kawałek robi już błyskawiczną karierę po obu stronach Atlantyku. Nie znacie go jeszcze? Najwyższy czas zapoznać się z „Bills” LunchMoney Lewisa – pierwszego Wielkiego Przeboju roku 2015.

 

 

LunchMoney Lewisa pochodzi z Miami, gdzie dorastał w rodzinie muzyków – jego ojciec i wujek, Ian i Roger Lewis, byli założycielami legendarnego zespołu reggae Inner Circle (słynny hit „A La La La La Long”). Sam Gamal – bo tak ma na oryginalnie na imię – współpracował z producentami jak: Salaam Remi, DJ Khaled, Diaz Brothers i tworzył piosenki dla całej rzeszy gwiazd – od Puff Daddy’ego, Juicy J, French Montany po Nicki Minaj, Gwen Stefani, Jessie J, Ciarę czy Fifth Harmony. Po tym, jak w środowisku muzycznym został uznany za jednego z najbardziej pożądanych tekściarzy, postanowił rozpocząć własną karierę muzyczną. Poza „Bills” możemy go usłyszeć na najnowszej płycie Nicki Minaj „The Pinkprint” w piosence „Trini Dem Girls”.

Obecnie Lunch Money Lewis przygotowuje się do premiery swojego debiutanckiego albumu, którego premiera już w 2015 roku. Nad krążkiem pracują m. in. producent Ricky „Wallpaper” Reed oraz twórca hitów, Jacob Kasher. Singiel „Bills” LunchMoney Lewisa do kupienia już teraz w formie cyfrowej, m.in. na iTunes.