Skip content

Posłuchaj długo oczekiwanego debiutu płytowego Geroge’a Ezry!

Posłuchaj długo oczekiwanego debiutu płytowego Geroge’a Ezry!

Ten krążek jest jednym z najbardziej oczekiwanych longplayów tego roku nie tylko na Wyspach, gdzie George Ezra jest już gwiazdą, ale wśród wszystkich fanów inteligentnej, indie-popowej muzyki z gitarą akustyczną w tle. Po znalezieniu się w finałowej TOP5 plebiscytu BBC Sound Of 2014 popularność  George’a wzrosła w tempie geometrycznym a wydany ponownie singiel „Budapest” stał się przebojem w całej Europie.

Cała debiutancka płyta Ezry nazywa się ‘Wanted On Voyage’  i w wersji podstawowej zawiera  12 nagrań, w tym wspomniany ‘Budapest’, a także single ‘Did You Hear The Rain?’, ‘Cassy O’ i najnowszy ‘Blame It On Me’. Ezra sam zagrał wszystkie partie gitary, basu i klawiszy. Utrzymana w dużej mierze w klimatach akustycznych płyta zawiera sporo zaskoczeń: czasem są to motywy elektroniczne (Stand By Your Gun) a czasem bluesowe (Listen To The Man). W Polsce można odsłuchać ją już teraz za darmo w serwisie WiMP.

Na premierę albumu czeka również sam Dawid Ryski (Talk Seek), którzy postanowił uświetnić wydanie krążka w charakterystycznym dla siebie artystycznym plakatem.