Skip content

Premiera najnowszego teledysku Miley Cyrus "Wrecking Ball"!

Premiera najnowszego teledysku Miley Cyrus "Wrecking Ball"!

Wczoraj odbyła się premiera teledysku “Wrecking Ball” Miley Cyrus. Jest to drugi po „We Can’t Stop” singiel zapowiadający płytę „Bangerz”. Obraz wyreżyserował znany i kontrowersyjny fotograf modowy Terry Richardson, a zdjęcia kręcono w Los Angeles. Miley ponownie postanowiła być na ustach wszystkich – w klipie kilkakrotnie można zobaczyć ją bez ubrania!

 

Teledysk w ciągu niecałej doby doczekał się już ponad 16 milionów odtworzeń.

http://www.vevo.com/watch/miley-cyrus/wrecking-ball/USRV81300400

 

Artystka podpisała teledysk słowami “Podbijcie rekord”, sugerując fanom, bo pomogli osiągnąć jej najlepszy wynik oglądalności w historii. Hasło #WRECKTHERECORD w kilka godzin stał się światowym trendem #1 na Twitterze, a z takim zainteresowaniem jakim cieszy się klip, pobicie rekordu jest niemalże już pewne!

Nowa płyta studyjna Miley Cyrus – “Bangerz” ukaże się 8 października. W wersji podstawowej znajdzie się 13 utworów a wydanie deluxe wzbogacone zostanie o 3 piosenki. Płytę można zamówić już teraz w sklepie Empik.com oraz w serwisie iTunes.

5 Października Miley po raz kolejny wystąpi w amerykańskim programie Saturday Night Live. Artystka poprowadzi program, a także wykona na żywo swój aktualny singiel.