Skip content

Premiera płyty Pharrella w sklepach i na parkietach!

Premiera płyty Pharrella w sklepach i na parkietach!

Jedna z najbardziej pozytywnie zaskakujących płyt ostatnich miesięcy – „G  I  R  L” Pharrella Williamsa jest już z nami. Oprócz megahitu ‘Happy’ są tam niemal pewne typy na kolejne przeboje – „Marilyn Monroe”, „Hunter” czy ballada – duet z Alicią Keys” – „I Know Who You Are”. ‘Niesamowicie pozytywny album, zarówno pod względem tekstowym jak i muzycznym, jak gdyby Williams posiadał tajemną wiedzę, której nie ma nikt z nas” (New York Times), „Nowy Król Muzyki Pop” (włoska La Repubblica), „Mistrzostwo” (brazylijskie O Globo) – grzmią nagłówki gazet i nie ma w nich cienia przesady – „G  I  R  L” to po prostu płyta, którą pomijając wszelkie oczekiwania, po prostu świetnie się słucha. Ale i ze wszystkimi oczekiwaniami album też się broni – gościnny udział Justina Timberlake’a, Miley Cyrus czy Daft Punk to coś, o czym większość artystów na świecie może tylko pomarzyć. W Polsce płycie towarzyszy m.in. kampania reklamowa w warszawskim metrze.

‘G  I  R  L” to płyta – impreza – wystarczy ją głośno puścić, aby zacząć się świetnie bawić. ‘Przetestować’ na parkiecie będzie można ją już w najbliższy weekend – w sobotę w warszawskim klubie Iskra (kliknij TUTAJ po link do wydarzenia) oprócz nowej muzyki i największych hitów Pharrella wygrać będzie można płyty i plakaty a także odtworzyć okładkę płyty ze sobą w roli głównej : pomogą w tym specjalna ramka ze zdjęciem Pharrella z okładki „G  I  R  L” oraz luksusowe, białe szlafroki J

Dodajmy, że w ten weekend imprezy promujące album „G  I  R  L” odbędą się także w klubach Czekolada – w Poznaniu, Łodzi, Sopocie i Lublinie (piątek 7 marca) i Toruniu (8 marca).