Skip content

Premiera teledysku "Work Bitch" Britney Spears!

Premiera teledysku "Work Bitch" Britney Spears!

Wszyscy niecierpliwie oczekiwali powrotu Britney Spears! Opublikowany niedawno nowy singiel o kontrowersyjnym tytule „Work Bitch” potwierdził, że jedna z największych ikon muzyki pop jest w doskonałej formie!

Przez ostatnie dni artystka udostępniała promujące nagranie wpisy na swoim profilu Twitter. Dzisiaj fani nareszcie mogą zobaczyć gotowy teledysk.

„Razem z reżyserem Ben Morem wreszcie zakończyliśmy prace nad teledyskiem do Work Bitch. Jestem bardzo dumna z tego nagrania i mocno podekscytowana, że mogę się nim podzielić z moimi cudownymi fanami.” – tweetnęła Britney Spears na kilka godzin przed opublikowaniem klipu.

„Work Bitch” to pierwszy singiel z nowej płyty Britney, która ukaże się 3 grudnia br. Produkcją krążka zajął się Will.i.am, z którym Britney współpracowała już m.in. przy „Scream & Shout”. Fani mogą spodziewać się przebojowej płyty, dzięki której Spears ponownie potwierdzi, że jest królową światowego popu.

Britney Spears ma na swoim koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt, liczne nagrody.  Jej ostatnia płyta to krążek „Femme Fatale” z 2011r. Artystka nagrała w tym roku piosnek „Oh la la”, promującą film „Smerfy 2”.

Oficjalna strona: www.britneyspears.com