Skip content

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Kelly Clarkson “Piece by Piece” już teraz!

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Kelly Clarkson “Piece by Piece” już teraz!

Do premiery najnowszej płyty Kelly Clarskon – „Piece by Piece” pozostało kilkanaście dni, ale artystka, w ramach prezentu dla najwierniejszych fanów, zdecydowała się udostępnić  odsłuch całego krążka (kliknij TUTAJ ). Od teraz aż do oficjalnej premiery (10 marca) można będzie zapoznać się (i przypomnieć sobie  hit „Heartbeat Song”), pozostałymi utworami.

Za jej produkcję „Piece by Piece” odpowiada m.in. Greg Kurstin oraz Jesse Shathin, którzy pracowali z wokalistką za nagrodzony Grammy album „Stronger”. Wśród osób, które odpowiadają za warstwę tekstową piosenek znalazła się m.in. Sia. Krążek utrzymany jest w popowym klimacie, z elementami rocka, country, R&B oraz muzyki tanecznej. Płyta do sprzedaży fizycznej trafi  na nośniku CD – w wersji podstawowej z 13 piosenkami oraz deluxe (dodatkowe 3 utwory).

Dyskografię Kelly Clarkson zamyka świąteczny album “Wrapped in Red” z 2013r., artystka Łącznie sprzedała ponad 20 milionów płyt i jest zdobywczynią wielu prestiżowych nagród muzycznych, m.in. American Music Awards, AOL Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards oraz trzech statuetek Grammy.

***

www.kellyclarkson.com

Tracklista:

1.    Heartbeat Song

2.    Invincible

3.    Someone

4.    Take You High

5.    Piece By Piece

6.    Run Run Run featuring John Legend

7.    I Had A Dream

8.    Let Your Tears Fall

9.    Tightrope

10.  War Paint

11.  Dance With Me

12.  Nostalgic

13.  Good Goes The Bye

14.  Bad Reputation (wersja deluxe)

15.  In The Blue (wersja deluxe)

16.  Second Wind (wersja deluxe)