Skip content

T.I. ujawnia duet z Pharrellem i udostępnia cała płytę ‘Paperwork’ na tydzień przed światową premierą!

T.I. ujawnia duet z Pharrellem i udostępnia cała płytę ‘Paperwork’ na tydzień przed światową premierą!

Jeden z najpopularniejszych raperów Ameryki – T.I. – powraca z nową, dziewiątą płytą studyjną. Krążek „Paperwork” zapowiadany jest już od dawna – najpierw przebojem „No Mediocre” z Iggy Azaleą, a później pokaźną listą gości (wśród nich m.in. Chris Brown, Usher, Skylar Grey a także współproducent całego materiału – Pharrell Williams. Wreszcie trafi do sklepów – stanie się to już w najbliższym tygodniu. Póki co – krążek w całości dostępny jest już do darmowego odsłuchu w serwisie WiMP (kliknij TUTAJaby posłuchać).

Mimo, że płyta nie ma jeszcze drugiego oficjalnego singla promującego, wiele wskazuje, że będzie to najlepiej oceniany utwór tytułowy – „Paperwork” z Pharrellem Williamsem.  Pseudo-klip do tego numeru udostępniony jest już w serwisie Youtube pod TYM ADRESEM.

Przypomnijmy, że T.I. ma na koncie ponad 14 milionów sprzedanych płyt i 30 milionów singli, a usłyszeć go możemy m.in. w przeboju „Blurred Lines” Robina Thicke i na nowej, ukazującej się również w przyszłym tygodniu płyty Nicole Scherzinger. Występował z takimi współczesnymi gwiazdami jak Justin Timberlake, Jay Z, Rihanna czy Eminem. Album „Paperwork” to jego pierwsza płyta w barwach nowej wytwórni Sony Music.