Skip content

Światowa premiera nowego singla Kings Of Leon "Supersoaker"!

Światowa premiera nowego singla Kings Of Leon "Supersoaker"!

Wczoraj odbyła się światowa premiera nowego singla Kings Of Leon “Supersoaker”! Utwór dostępny jest już we wszystkich legalnych serwisach muzycznych. Można go również odsłuchać na VEVO oraz SoundCloud. Fani będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć „Supersoaker” na żywo w telewizji 22 lipca, kiedy zespół wystąpi w programie Late Night With Jimmy Fallon.

 

„Supersoaker” to pierwszy singiel zapowiadający szóstą płytę studyjną Kings Of Leon – „Mechanical Bull”.  Premiera krążka zaplanowana jest na 24 września. Płyta została wyprodukowana przez wieloletniego producenta Kings Of Leon, Angelo Petraglię, i nagrana w prywatnym studio zespołu w Nashville.

 

Kings of Leon są aktualnie w trakcie trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie, podczas której wystąpili również w Polsce 6 lipca jako headliner festiwalu Heineken Open’er 2013.

 

Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka wydana w 2010r. płyta „Come Around Sundown”, która w Polsce zadebiutowała jako #1 na oficjalnej liście sprzedaży Olis i osiągnęła status Platynowej płyty.