Skip content

Wygraj winylową wersję płyty “G I R L” Pharrella!

Wygraj winylową wersję płyty “G  I  R  L” Pharrella!

Ta płyta aż prosiła się o wydanie na czarnym krążku… Nareszcie jest! Teraz przeboje “Happy” i “Marilyn Monroe” oraz mnóstwo genialnej muzyki z najnowszego albumu Pharrella Williamsa można słuchać z płyty winylowej. Dołączony do niej kod umożliwia bezpłatne pobranie całego materiału w formacie cyfrowym (uwaga – wbrew temu, co błędnie napisano na pierwszym nakładzie – usługa ta dostępna jest na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych).

Płyta „G  I  R  L” przekroczyła już milion sprzedanych egzemplarzy na całym świecie a w Polsce pokryła się Złotą. W ostatnich dniach Pharrell udostępnił też oficjalnie bonusowy track „Smile”, jaki znalazł się tylko na japońskiej edycji płyty. Natomiast wszystkim Paniom artysta zadedykował ostatnio specjalny list, który odsłuchać można pod TYM adresem. Towarzyszące mu video jest jednocześnie materiałem zza kulis powstawania klipu do najnowszego video Pharrella – „Marilyn Monroe”.

http://www.vevo.com/watch/pharrell/marilyn-monroe/USSM21400526

Za nieco ponad miesiąc Pharrell Williams wystąpi w Warszawie jako gwiazda główna Pozytywne Wibracje Festival. Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży.

KONKURS:  wśród wszystkich, którzy do końca dnia w niedzielę 18.05.2014  napiszą na adres [email protected] w trzech zdaniach swoje najmilsze wpomnienie związane z piosenką “Happy” Pharella Williamsa, wybierzemy trzy osoby, któe dostaną od nas wspomnianą płytę “G  I R  L” na winylu! Ogłoszenie wyników w poniedziałek na stronie: https://www.facebook.com/sonymusicpoland