Skip content

Znasz już największy przebój po obu stronach Atlantyku “All About That Bass” ?

Znasz już największy przebój po obu stronach Atlantyku “All About That Bass” ?

Czasami zdarza się, że jakaś piosenka wpadnie do głowy i nie chce z niej wyjść. Jeżeli ta sama sytuacja ma miejsce jednocześnie na kilku kontynentach, to kroi się światowy przebój. A jeżeli jej przeróbkę biorą na warsztat ‘czarni Simon & Garfunkel’ w amerykańskim programie „The Tonight Show with Jimmy Fallon”, to jest to ostateczny dowód na HIT.

O jakim kawałku mowa? „All About That Bass” niejakiej Meghan Trainor od  premiery bije rekordy popularności: 1. Miejsce na iTunes w USA, Kanadzie, Australii, Danii, RPA, najczęściej odtwarzany utwór w serwisie Spotify w USA i Australii, najczęściej pobierane mp3 w sklepie cyfrowym Amazon, ponad 1000 000 sprzedanych singlii – długo by wymieniać. Ważne jest to, że niepozorna, staromodnie ubrana 20-latka jest na ustach wszystkich zaledwie dzięki jednej piosence. Numerowi, do którego choreografię opracowała słynna Fatima Robinson (Black Eyed Peas, Rihanna, Michael Jackson):

Fanów, którzy chcą lepiej zapoznać się z twórczością Meghan, muszą uzbroić się w cierpliwość: 9 września ukaże się jej cyfrowa EP-ka „Title” z 4 utworami, w tym wspomnianym ‘All About That Bass’.  Artystka aktualnie bardzo intensywnie pojawia się w amerykańskich programach telewizyjnych, już wkrótce będzie można obejrzeć wiele występów TV z jej udziałem. Trzymamy za nią kciuki!