Skip content

“Yoga” nie musi być nudna! Zobacz klip Janelle Monáe i Jidenna

“Yoga” nie musi być nudna! Zobacz klip Janelle Monáe i Jidenna

Klip do najnowszej piosenki „Yoga” Janelle Monáe udowadnia, że medytowanie nie musi być nudne! Wokalistka razem ze swoimi tancerzami prezentuje cały szereg pozycji z yogi, aż w końcu osiąga upragniony stan nirwany, do którego dążą wszystkie osoby medytujące. W klipie oprócz Janelle pojawia się również Jidenna z którym wokalistka nagrała utwór.

 

Teledysk do piosenki możecie zobaczyć na VEVO. Piosenka dostępna jest w sprzedaży w wersji cyfrowej – kliknij TUTAJ, aby kupić.

 

Piosenka została nagrana w ramach projektu „Wondaland Presents: The Eephus”, którego premiera przewidziana jest na lato tego roku. Oprócz singla „Yoga”, na EPce znajdą się również 4 inne piosenki, w których usłyszymy m.in. Roman GianArthur, St. Beauty i Deep Cotton. Warto zaznaczyć, że to nie jedyny utwór Jidenna, który pojawi się na tej płycie. Wcześniej wystąpił on z GianArthur w utworze „Classic Man”. EPka jest pierwszy wspólnym wydawnictwem wytwórni Janelle, The Wondaland Arts Society, i Sony Music Entertainment.

 

Janelle Monáe to amerykańska piosenkarka, łącząca ze sobą takie style jak R’n’B, soul, jazz oraz hip-hop. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród, w tym Billboard’s Women in Music oraz MTV Video Music Awards. Artystka wystąpiła gościnnie w przeboju grupy fun. „We are young”. Popularność w Polsce zdobyła dzięki albumowi „The Electric Lady”, który zamyka jej dyskografię.