Skip content

Elvis Presley – “Where No One Stands Alone”

Elvis Presley – “Where No One Stands Alone”
  • wykonawca: Elvis Presley
  • tytuł: Where No One Stands Alone
  • premiera: 10-08-2018
  • nośnik nr kat: 19075859442 (CD)

“Where No One Stands Alone” to nowy kompilacyjny album zawierający klasyczne utwory Elvisa Presleya z nowymi partiami wokalnymi, w tym z wokalem córki Króla Rock and Rolla Lisy Marii Presley. Album ten, na którym znalazło się 14 utworów zainspirowany został miłością Elvisa Presleya do muzyki gospel.
“To dla mnie bardzo mocne i poruszające doświadczenie, że mogłam zaśpiewać z moim ojcem. Słowa do mnie przemawiają i poruszają moją duszę. Jestem przekonana, że tak samo było z moim ojcem” – powiedziała Lisa.
Album “Where No One Stands Alone” zawiera nagrane na nowo partie instrumentalne i chórki wykonywane przez dawnych studyjnych i koncertowych współpracowników Króla: Darlene Love, Dr. Emily “Cissy” Houston, członków The Imperials: Terry Blackwood, Armond Morales i Jim Murray oraz Donnie Sumner, Bill Baize, Ed Hill i Larry Strickland z grupy The Stamps.
“Gdy miałem dwa lata, słuchałem muzyki gospel. Ona stała się ważną częścią mojego życia, to było coś tak naturalnego jak taniec. Dla mnie gospel był ucieczką od moich problemów i sposobem na wyzwolenie emocji” – mówił Elvis Presley.

 

 

1. I’ve Got Confidence
2. Where No One Stands Alone (with Lisa Marie Presley)
3. Saved
4. Crying In The Chapel
5. So High
6. Stand By Me
7. Bosom Of Abraham
8. How Great Thou Art
9. I, John
10. You’ll Never Walk Alone
11. He Touched Me
12. In The Garden
13. He Is My Everything
14. Amazing Grace