Skip content

Groundhog Day The Musical (Original Broadway Cast Recording)

Groundhog Day The Musical (Original Broadway Cast Recording)
  • wykonawca: Original Broadway Cast of Groundhog Day
  • tytuł: Groundhog Day The Musical (Original Broadway Cast Recording)
  • premiera: 12-05-2017
  • nośnik nr kat: 88985431012 ( CD )

Sony Masterworks zaprasza do wysłuchania albumu Groundhog Day The Musical (Original Broadway Cast Recording). To doskanała rejestracja musicalu zatytułowanego Dzień Świstaka.
To historia zgorzkniałego prezentera telewizyjnej prognozy pogody, który wyjeżdża do miasteczka Punxsutawney, żeby relacjonować coroczne Święto Świstaka – przepowiadające (lub nie) nadejście wiosny. Wieczorem dochodzi do wniosku, że to najgorszy dzień w jego życiu. Kiedy budzi się następnego ranka, z przerażeniem stwierdza, że znów jest 2 lutego. Dla niego czas stanął w miejscu i musi przeżywać wciąż to sam
Tę musicalową produkcję zrealizował brodwayowski zespół w składzie: Rebecca Faulkenberry, John Sanders, Andrew Call, Raymond J. Lee, Heather Ayers, Kevin Bernard, Gerard Canonico, Rheaume Crenshaw, Michael Fatica, Katy Geraghty, Camden Gonzales, Jordan Grubb, Taylor Iman Jones, Tari Kelly, Josh Lamon, Joseph Medeiros, Sean Montgomery, William Parry, Jenna Rubaii, Vishal Vaidya, Travis Waldschmidt i Natalie Wisdom.
Lista tracków:
Overture
There Will be Sun
Day One
Day Two
Day Three
Stuck
Nobody Cares
Philandering
One Day
Entr’acte
Playing Nancy
Hope
Everything About You
If I Had My Time Again
Everything About You (Reprise)
Night Will Come
Philanthropy
Punxsutawney Rock
Seeing You