Skip content

Marcus & Martinus – Moments

Marcus & Martinus – Moments
 • wykonawca: Marcus & Martinus
 • tytuł: Moments
 • premiera: 17-11-2017
 • nośnik nr kat: 88985497442 (CD)

Marcus & Martinus, znani również jako M&M, to norweski duet pop składający się z 15-letnich braci bliźniaków – Marcusa i Martinusa. Ich debiutancki album „Hei” ukazał się w 2015 i przez kilkadziesiąt tygodni utrzymywał się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Norwegii. W 2016 wydali swój pierwszy anglojęzyczny album „Together”, dzięki któremu zdobyli lojalnych fanów w całej Europie – m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii, po Polskę i Grecję.

17 listopada, po miesiącach oczekiwań fanów zespołu, do sprzedaży trafia ich drugi anglojęzyczny album „Moments”.
„Moments” nie jest o spoglądaniu w przeszłość, jest o teraźniejszości, o tu i teraz. Jest o każdym pojedynczym momencie, który przeżywamy w trakcie naszej fantastycznej podróży. Życie to przygoda, pełna pojedynczych momentów, które spotykają nas na drodze” – tak o nowej płycie mówi Marcus.
Z kolei Martinus dodaje: „I nie tylko, kiedy gramy dla tysięcy fanów na dużych arenach, ale także takich jak śmiech mojego brata, kiedy opowiem mu głupi dowcip, radości jakie dzielimy w czasie wspólnej podróży. Momenty, w których poznajemy swoich fanów i widzimy ich uśmiechnięte twarze. Mam nadzieje na wiele jakich momentów w przyszłym roku.”
„Moments” to album traktujący także o dorastaniu – zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i muzycznej. Odzwierciedla muzyczny rozwój Marcusa & Martinusa, ich ciągłe poszukiwania i inspiracje, wynikające m.in. ze współpracy z najkreatywniejszymi producentami i tekściarzami z całego świata. Ta płyta dokumentuje ich drogę na szczyt dzisiejszej muzyki pop.

Płytę promuje singiel „Make You Believe In Love”, wyprodukowany przez Red One, znanego ze współpracy z Lady Gagą, Jasonem Derulo i One Direction.

Tracklista:

 1. Make You Believe In Love
 2. Please Don’t Go
 3. Next To Me
 4. One Flight Away
 5. Never feat. OMI
 6. Get To Know Ya
 7. Guitar
 8. Dance With You
 9. First Kiss
 10. Like It Like It feat. Silentó