Skip content

Michael Jackson – “Scream”

Michael Jackson – “Scream”
  • wykonawca: Michael Jackson
  • tytuł: Scream
  • premiera: 29-09-2017
  • nośnik nr kat: 88985480612 (CD)

TRZYNAŚCIE ELEKTRYZUJĄCYCH HITÓW KRÓLA POPU ORAZ NOWY, NIEZWYKŁY MASH-UP “BLOOD ON THE DANCE FLOOR X DANGEROUS”

Sony Music/ Epic / Legacy Recordings we współpracy z The Estate of Michael Jackson z dumą zapowiadają premierę niezwykłej kompilacji trzynastu najbardziej tanecznych i elektryzujących hitów Michaela Jacksona. Dodatkowo album SCREAM zawiera bonusowy mash-up “Blood on the Dance Floor X Dangerous” przygotowany specjalnie na tę kompilację przez duet remixerów The White Panda.

Płyta SCREAM dostępna będzie w dwóch formatach fizycznych: album CD oraz jako dwupłytowy album winylowy (premiera 27 października 2017) . SCREAM znajdziecie również w serwisach cyfrowych.

Każdy utwór, jaki znalazł się na tym albumie jest na swój sposób niezwykły. Dirty Diana to piąty singiel z albumu Bad, który stał się numerem jeden na światowych listach przebojów. Utwór Thriller jest siódmym z dziesięciu najlepszych singli z albumu wszech czasów, jakim jest płyta Thriller. Piosenka Scream to jedyny duet Michaela Jacksona z siostrą artysty Janet. Usłyszymy tu również utwór Torture z repertuaru grypy The Jacksons oraz This Place Hotel – pierwszy singiel napisany i skomponowany wyłącznie przez Michaela. Kolejna perełką, jaką tu znajdziemy jest skomponowany przez Rockwella utwór Somebody’s Watching Me.

 

1. This Place Hotel
2. Thriller
3. Blood On The Dance Floor
4. Somebody’s Watching Me
5. Dirty Diana
6. Torture
7. Leave Me Alone
8. Scream
9. Dangerous
10. Unbreakable
11. Xscape
12. Threatened
13. Ghosts
Bonus Track:
14. Blood On The Dance Floor X Dangerous (The White Panda Mash-Up)