Skip content

Rezerwat – Najważniejsze przeboje

Rezerwat – Najważniejsze przeboje
  • wykonawca: Rezerwat
  • tytuł: Najważniejsze przeboje
  • premiera: 06-07-2018
  • nośnik nr kat: 19075840222

Kultowy polski zespół rockowy Rezerwat obchodzi 35-lecie swojej pracy artystycznej. Celebrując tę okazję Sony Music prezentuje kompilacyjny album zatytułowany NAJWAŻNIEJSZE PRZEBOJE, na którym znalazło się trzynaście utworów grupy. Wśród niezapomnianych przebojów Rezerwatu usłyszymy kultowe już Parasolki, Kocha ciebie niebo czy Zaopiekuj się mną oraz inne hity autorstwa lidera zespołu Andrzeja Adamiaka.

„Ten album to nie jest po prostu składanka z największymi przebojami” mówi Andrzej Adamiak „Na tej płycie znalazły się naprawdę najważniejsze przeboje – najważniejsze dla fanów, dla mnie i dla historii zespołu”

Rezerwat powstał w 1982 roku w Łodzi, zadebiutował w tym samym roku na legendarnym festiwalu Rockowisko. Pierwsze nagrania studyjne: Histeria oraz Obserwator powstały rok później a w 1984 roku ukazał się ich debiutancki krążek. W 1985 roku zespół nagrał swoją najbardziej znaną piosenkę, Zaopiekuj się mną. Wszystkie te hity oraz inne najważniejsze przeboje grupy znajdziecie na płycie NAJWAŻNIEJSZE PRZEBOJE.

Świętując swój jubileusz Rezerwat ruszył w trasę koncertowa, która rozpoczęła się lutym, a zakończy w listopadzie br.
Podczas trasy 35 Rezerwat prezentuje swoje największe przeboje, które stały się już kanonami polskiej piosenki.

Album REZERWAT – NAJWAŻNIEJSZE PRZEBOJE, który ukaże się na płycie CD i krażku winylowym naprawdę warto mieć w swojej kolekcji.