Skip content

Wyclef Jean – “Carnival III: The Fall and Rise of a Refugee” (LP)

Wyclef Jean – “Carnival III: The Fall and Rise of a Refugee” (LP)
  • wykonawca: Wyclef Jean
  • tytuł: Carnival III: The Fall and Rise of a Refugee
  • premiera: 15-09-2017
  • nośnik nr kat: 88985462351 (LP)

Wyclef Jean oraz Sony Legacy z dumą zapowiadają premierę winylowego, nowego albumu „Carnival III: The ,Fall and Rise of a Refugee” który już we wrześniu znajdzie się na sklepowych półkach. Wydanie pierwszej od ośmiu lat płyty artysty zbiega się z dwudziestą rocznicą premiery debiutanckiego krążka „The Carnival” oraz dziesiąta rocznicą premiery płyty „Carnival II”

“Moje „karnawałowe” albumy zawsze dotyczyły świętowania kultury muzycznej z całego świata, a „Carnival III” nie jest inny”, mówi Wyclef. „Album „Carnival III” to święto tego, co kocham w muzyce: odkrywanie, różnorodność i artyzm dla dobra sztuki… chodzi o muzykę, która jest pełna emocji, wibracji i zabawy. Bądź gotowy.”
Muzyka, którą tworzył Wyclef Jean – zarówno, jako solistka, jak i jako założyciel i członek The Fugees – od ponad dwóch dekad jest potężną siłą kulturową popu. W 1996 roku wraz z The Fugees wydał swój monumentalny album „The Score”.Jako artysta solowy opublikował sześć albumów, które sprzedały się ilości prawie dziewięciu milonów egzemplarzy. Album “Carnival III: The Fall and Rise of a Refugee” ukaże się również na płycie CD i dostepny bedzie w serwisach digitalowych.

 

 

LP
A
1 Slums
2 Turn Me Good
3 Borrowed Time
4 Fela Kuti
5 Warrior
6 Shotta Boys
B
1 Double Dutch
2 What Happened To Love
3 Carry On
4 Concrete Rose
5 Trapicabana
6 Thank God For The Culture