Skip content

ALAN WALKER wyprzedaje całkowicie swój polski koncert i zaprasza fanów do udziału w nowym videoklipie!

ALAN WALKER wyprzedaje całkowicie swój polski koncert i zaprasza fanów do udziału w nowym videoklipie!

Zapowiada się mega impreza dla wszystkich fanów klubowych brzmień – jak poinformował organizator jedynego polskiego koncertu Alana Walkera, przypadającego dokładnie w Walentynki 2017, impreza jest już całkowicie wyprzedana! Nie będzie też możliwości zakupu żadnych biletów w dniu koncertu.

Alan Walker – po gigantycznym sukcesie przebojów ‘Faded’ i ‘Sing Me To Sleep’ przepuszcza szturm na listy przebojów kolejnym nagraniem – ‘Alone’ – do którego fantastyczny klip, w typowym dla Alana stylu, obejrzeć można pod TYM ADRESEM. Lada dzień udostępniony zostanie materiał video z prac nad klipem.

 

Tymczasem dzisiaj w mediach społecznościowych rusza kampania #YouAreNotAlone . Wchodząc na TĘ STRONĘ fani mogą ozdobić swoje zdjęcie o napis ‘You Are Not Alone’ i logo AW – część ze zdjęć wykorzystana już wkrótce zostanie w klipie do instrumentalnej wersji ‘Alone’. Warto spróbować, bo klipy Walkera cieszą się ogromną popularnością – na YouTube ‘Faded’ ma już ponad 900 milionów odtworzeń, ‘Sing Me To Sleep’ prawie 200 milionów a ‘Alone’ w miesiąc osiągnęło prawie 100 milionów wyświetleń!