Skip content

ALICIA KEYS POWRACA Z NOWYM SINGLEM! Posłuchaj – “In Common” – zapowiedź nowej płyty!

ALICIA KEYS POWRACA Z NOWYM SINGLEM! Posłuchaj – “In Common” – zapowiedź nowej płyty!

ALICIA KEYS POWRACA Z NOWYM SINGLEM!

„In Common” jest już dostępny w serwisach cyfrowych!

Po prawie czterech latach milczenia, Alicia Keys powraca z nowym utworem- „In Common”!

 

Singiel dostępny jest już w serwisach cyfrowych – posłuchaj/kup TUTAJ!

„In Common” zapowiada nowy, szósty studyjny album artystki. Jego premiera zaplanowana jest latem i ukaże się  nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records. Utwór napisany przez Alicię Keys, Illangelo, Tayla Parks i Billy Walsh, wyprodukował  Illangelo (nagrodzony Grammy za płytę The Weeknd). „In Common” od pierwszych taktów przywodzi skojarzenia z latem, popowe brzmienie, z elementami latynoskiego rytmu, podbite elektronicznym bitem.

 

Posłuchaj „In Common” TUTAJ!

„Wszyscy mamy swoje problemy, wyzwania. Wszyscy jesteśmy trochę pokręceni i dobrze. W rzeczywistości to właśnie pozwala nam wzajemnie się zrozumieć.  Dla mnie to właśnie jest piękne.” – stwierdza Alicia.

Nowa płyta ma odzwierciedlać nowojorskie korzenie i powiązania Keys z kulturą hip-hopową, ukazując jednocześnie to, kim jest dziś Alicia jako aktywista, artystka i kobieta.

Po raz pierwszy Keys zaprezentuje nowy utwór w najbliższą sobotę, 7 maja w programie „Saturday Night Live”. Natomiast 28 maja wystąpi podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Mediolanie, a jesienią zasiądzie w fotelu jurora amerykańskiej edycji „The Voice”.

 

***

Więcej informacji o Alicia Keys: Oficjalna strona | Facebook | Twitter