Skip content

Andrzej Piaseczny – “Wszystko dobrze”. Premiera nowego teledysku!

Andrzej Piaseczny – “Wszystko dobrze”. Premiera nowego teledysku!

PREMIERA: ANDRZEJ PIASECZNY – WSZYSTKO DOBRZE (OFICJALNY TELEDYSK).

Premiera nowego teledysku do singla z nowej płyty Andrzeja Piasecznego!

ZOBACZ WIDEO NA VEVO/YOUTUBE

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego „O mnie, o Tobie, o nas”  [ZAMÓW PREORDER] zbliża się wielkimi krokami! Album, który ukaże się już 13 października, promuje rewelacyjnie przyjęty singiel „Wszystko dobrze”. Kojącą melodię skomponowaną przez Anię Dąbrowską, pobudza intymny tekst Andrzeja Piasecznego o potrzebie bliskości z ukochaną osobą i czerpaniu radości z tego, co tu i teraz.

Do piosenki powstał właśnie teledysk! To intrygujący obraz ulotnej relacji dwojga ludzi – historia przenosi widza do hotelowych korytarzy i apartamentów. W kadrach piękna i tajemnicza kobieta – w tej roli wystąpiła przyjaciółka artysty – Malwina Wędzikowska. Zręcznie kokietuje oko kamery oraz samego Andrzeja Piasecznego. To wysmakowany i tajemniczy klip, który hipnotyzuje widza.

„Wszystko dobrze” [ZOBACZ TELEDYSK] to drugi singel zapowiadający nachodzący album Andrzeja Piasecznego, którym świętuje 25-lecie działalności artystycznej. „O mnie, o Tobie, o nas” – płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. To niezwykła współpraca artysty z Anią Dąbrowską. Energia dwóch żywiołów zaowocowała 10 intymnymi utworami o miłości, przyjaźni, o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota. Nowe utwory będą wykonywane podczas jubileuszowej „25 Tour”, która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa do grudnia br.

Tytuł: Andrzej Piaseczny „Wszystko dobrze” muz. Ania Dąbrowska sł. Andrzej Piaseczny

Autor klipu: Dariusz Szermanowicz, Julita Janicka

Reżyseria: Dariusz Szermanowicz

Scenariusz: Dariusz Szermanowicz, Julita Janicka

Zdjęcia: Jakub Jakielaszek

Montaż: Dariusz Szermanowicz

Make up: Alicja Stempniewicz

Stylizacja: Malwina Wędzikowska

Producent teledysku: Grupa13 Sp. z o.o.

Technika realizacji: 4K RAW

 

Obserwuj ANDRZEJA PIASECZNEGO w Internecie:

Facebook | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW