Skip content

Ania Dąbrowska prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do “Poskładaj mnie”!

Ania Dąbrowska prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do “Poskładaj mnie”!

Ostatni singiel Ani Dąbrowskiej – „W głowie” dotarł do 7. miejsca listy Airplay Chart i pokrył się już podwójną platyną (!), a teledysk do tego utworu został już obejrzany na YT prawie 10 milionów razy! Po tak entuzjastycznym przyjęciu przez fanów wokalistka prezentuje nowy singel i teledysk! „Poskładaj mnie” to wideo promujące ostatni album Ani Dąbrowskiej zatytułowany „Dla naiwnych marzycieli” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM TUTAJ).

 

ZOBACZ KLIP NA VEVO/YT

 

Ona piękna i refleksyjna, on – zamyślony i nieco nieobecny. Tajemnicza niedopowiedziana historia kobiety i mężczyzny. Pary kochanków? A może dwojga ludzi, którzy żyją obok siebie, ale są dla siebie zupełnie obcy? Pozostawiamy to do dowolnej interpretacji. W rolę teledyskowej pary wcielili się: Ania Dąbrowska i Wiktor Loga-Skarczewski, którzy w ekstremalnych warunkach pogodowych doskonale odegrali swoje role.

 

„Poskładaj mnie” to trzeci singiel pochodzący z płyty „Dla naiwnych marzycieli”. Jest to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Album zadebiutował na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery (tj. 4 marca 2016). Od tego momentu płyta Ani nie schodzi z ogólnopolskiej listy sprzedaży OLiS. Została wyróżniona przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” pokrył się Podwójną Platyną, a nominowany utwór „Nieprawda” uzyskał nominację do Fryderyka.

 

 

Kredyty:

Reżyseria: Małgorzata Suwała
Producent: Stanisław Zaborowski
Kierownik produkcji: Anna Oryl, Klaudia Chełchowska
Operator obrazu: Marcin Łaskawiec
Scenograf: Piotr Tomaszewski
Focus Puller: Ignacy Myśliwiec
Asystent kamery: Maciej Zdrojewski
Oświetlenie: Blitz, Iga Pop
Stylizacja: Wika May
Asystent stylisty: Robert Losyk
Make-up: Aleksandra Przyłuska
Montaż: Szymon Kraszewski
Kolorkorekcja: Lunapark

Produkcja: Silver Frame

Występują
Kobieta: Ania Dąbrowska
Mężczyzna: Wiktor Loga-Skarczewski