Skip content

Ania Dąbrowska z kolejnymi sukcesami na koncie!

Ania Dąbrowska z kolejnymi sukcesami na koncie!

„Dla naiwnych marzycieli” to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi –twierdzącej.

 

Płyta „Dla naiwnych marzycieli” zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru! Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Album został wyróżniony przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie” również pokrył się już Platyną, a nominowany do Fryderka utwór „Nieprawda” zyskał Złoto.

 

Do stacji radiowych trafił właśnie trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie”. Tak jak każdym poprzednim singlem czyli „Nieprawdą” i „W głowie” wokalistka wprowadza słuchaczy w pozytywny nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek. „Poskładaj mnie” to idealny utwór na ostatnie ciepłe dni lata.

A już 18 listopada ukaże się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli”!

 

 

***

Więcej na temat Ani Dąbrowskiej

 

FB: https://www.facebook.com/AniaDabrowskaOfficial/?fref=ts

www: www.aniadabrowska.com

Instagram: https://www.instagram.com/aniadabrowskaofficial/