Skip content

Baw się do hitów Christiny Aguilery na Paradzie Równości 2018!

Baw się do hitów Christiny Aguilery na Paradzie Równości 2018!

Baw się do hitów CHRISTINY AGUILERY na PARADZIE RÓWNOŚCI 2018!

JEDŹ Z NAMI W XTINOWYM BUSIE!

 

 

Już w sobotę, 9 czerwca ulicami Warszawy przejdzie Parada Równości! W tym roku weźmie w niej udział wyjątkowy piętrowy autobus, w którym będzie można bawić się do największych przebojów Christiny Aguilery, artystki która jest jedną z największych sojuszniczek i najbardziej aktywnych działaczek społeczności LGBTQ!

 

Brytyjskie stowarzyszenie Stonewall, broniące praw osób LGBTQ, wybrało w głosowaniu jej wielki przebój “Beautiful” z albumu “Stripped” za najważniejszy hymn LGBT ostatniej dekady. Teledysk do utworu otrzymał nagrodę GLAAD Media Award, przyznawaną dla dzieł filmowych, które w pozytywny i ciekawy sposób zajmują się tematyką LGBT. W 2016 roku artystka wydała utwór “Change”, dedykowany ofiarom strzelaniny w gejowskim klubie Pulse w Orlando, w której zmarło 49 osób. “Wszyscy mamy wybór, każdy z nas może nieść przesłanie miłości, zachęcać do ekspresji swojej wyjątkowości i dokonywać zmian dla innych – to zadanie nas wszystkich, zjednoczonych w miłości” – artystka napisała wtedy na swojej stronie internetowej.

 

15 czerwca ukazuje się pierwszy od sześciu lat studyjny album Christiny Aguilery “Liberation”. Hity z całej karieru XTINY, takie jak “Genie In A Bottle”, “Dirrty”, “Not Myself Tonight”, “Candyman”, czy “Your Body”, obok singli “Accelerate” i “Fall In Live” z nowej płyty, towarzyszyć będą Wam podczas całej tegorocznej Parady, która będzie nieść wyzwalające przesłanie Christiny! Zapraszamy do wspólnej zabawy – każdy może dołączyć do XTINOWEGO BUSA!

 

 

 

Obserwuj Christinę Aguilerę:

https://www.christinaaguilera.com/

http://www.facebook.com/christinaaguilera

https://twitter.com/XTINA

https://www.instagram.com/xtina/