Skip content

Beata – Letni Wiatr. Piąty (!) singiel z płyty “B3”

Beata – Letni Wiatr. Piąty (!) singiel z płyty “B3”

BEATA – LETNI WIATR

PIĄTY (!) SINGIEL Z PŁYTY “B3”! POSŁUCHAJ NA YOUTUBE/VEVO

 

Piąty już singiel z płyty „B3” to dowód, że trzeci solowy album Beaty Kozidrak jest skarbnicą prawdziwych przebojów! Po „Bingo”, „Upiłam się tobą”, „Niebiesko-zielonym” i „Ruchomych wydmach”, na kolejny singiel artysta wybrała lekką i frywolną piosenkę „Letni wiatr”.

„Niech letni wiatr, znowu w sercu gra / Bądź blisko mnie, gdy zaplącze włosy” – śpiewa Beata w refrenie tego wakacyjnego przeboju, rozpoczynającego się od szumu morskich fal.  „Letni wiatr”, skomponowany przez Beatę Kozidrak i Marcina Limka, producenta odpowiadającego za brzmienie „B3”, to perfekcyjne połączenie wyjątkowego głosu Beaty, nośnej melodii oraz szlachetnej i nowoczesnej, niemal klubowej produkcji.

Album „B3” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) ukazał się we wrześniu 2016 roku. To pierwsza solowa płyta Beaty od 11 lat – piosenkarka odważnie zmieniła na niej nie tylko wizerunek, ale też styl muzyczny. Artystka jest autorką lub współautorką większości kompozycji, napisała wszystkie teksty na płytę, a gitary zastąpiła modnym i nowoczesnym brzmieniom szlachetnego popu.

Zobacz teledyski do singli z albumu B3:

Bingo https://www.youtube.com/watch?v=VyK2hZRpXFs

Upiłam się tobą: https://www.youtube.com/watch?v=OVn1ucW1H2E

Niebiesko-Zielone: https://www.youtube.com/watch?v=NLVm0U5fII8

Ruchome Wydmy: https://www.youtube.com/watch?v=ksFh056KgWI

 

 

Obserwuj BEATĘ w Internecie:

Facebook | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na :

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW