Skip content

‘Born To Run’ – słynna autobiografia Bruce’a Springsteena już w przyszłym tygodniu w Polsce!

‘Born To Run’ – słynna autobiografia Bruce’a Springsteena już w przyszłym tygodniu w Polsce!

Historia tak inspirująca jak jego najlepsze utwory!

Długo oczekiwana autobiografia Bruce’a Springsteena nareszcie w Polsce!

Autobiografię uzupełnia dostępna w sprzedaży płyta Chapter and Verse z największymi przebojami Bossa.

„Amerykański anty?/bohater na szczęście zdecydował się na zmierzenie z własną biografią. Powstał zapis z pierwszej ręki, którego nie da się uzupełnić ani poprawić. Książka kompletna. A w tle historia najważniejszych lat rock’n’rolla, ze szlachetnymi latami 70., ultrakomercyjnymi 80., wracającymi do źródeł 90. i pogubionym XXI wiekiem. Opowieść wiecznego wojownika, który wygrał swe życie i karierę”.

Piotr Metz, szef muzyczny Programu III Polskiego Radia

 

BRUCE SPRINGSTEEN – legendarny amerykański muzyk rockowy – gitarzysta, piosenkarz i kompozytor. Wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, Songwriters Hall of Fame oraz New Jersey Hall of Fame. Otrzymał dwadzieścia nagród Grammy, jest zdobywcą Oscara za piosenkę Streets of Philadelphia do filmu Filadelfia oraz laureatem Kennedy Center Honors. Mieszka z rodziną w New Jersey.

Autobiografia, która jest czymś więcej niż pamiętnikiem legendarnej gwiazdy rocka.

„Pisanie o sobie to zabawne zajęcie… Ale w takim przedsięwzięciu autor składa jedną obietnicę – że pokaże czytelnikowi, co myśli. Starałem się to uczynić na stronach tej książki”.

Bruce Springsteen

 

Wybrane opinie o książce

 Born to Run, podobnie jak najpiękniejsze piosenki autora, jest dokładnie analizowana od początku do końca. Opowieść Springsteena jest bardzo osobista, ale autor daje się przy tym poznać jako człowiek ciekaw innych ludzi i mający dar wnikliwej oceny”.

David Garner, „The New York Times”

 „Mistrzowski występ, ponad pięciusetstronicowy ekwiwalent jednego ze słynnych czterogodzinnych koncertów Springsteena i jego zespołu: bez oszczędzania się na scenie, zarówno zagorzali wielbiciele, jak i nowicjusze wracają do domu zaspokojeni, a i tak gorąco spragnieni kolejnego spotkania”.

National Public Radio

 „Szczera i porywająca”.

David Brooks, „The Atlantic”

„Naprawdę warto przeczytać. Bruce Springsteen dowodzi, że wybrał życie w pełni zaangażowane, zarówno w sensie przeżywania go, jak i przypatrywania się. Czyniąc to, opowiada historię tak głęboko inspirującą jak jego najlepsze utwory. Książka jest na przemian brutalnie szczera, filozoficznie głęboka, szalenie zabawna i, co chyba najważniejsze, pełna krzepiącej skromności”.

„Los Angeles Times”

„Nadzwyczajna”.

„Vanity Fair”