Skip content

Carrie Underwood prezentuje teledysk do nowego singla – “Heartbeat”!

Carrie Underwood prezentuje teledysk  do nowego singla – “Heartbeat”!

Carrie Underwood prezentuje teledysk  do nowego singla – „Heartbeat”! – ZOBACZ TUTAJ!

 

Jest jedną z najpopularniejszych wokalistek country za Oceanem. Mowa oczywiście o Carrie Underwood, która ujawnia teledysk do drugiego singla promującego jej najnowszą płytę – „Storyteller” (album dostępny TUTAJ).

Obraz do ballady „Heartbeat” wyreżyserowała Randee St. Nicholas (Celine Dion, Whitney Houston, Toni Braxton, Babyface). Utwór autorstwa Carrie Underwood, Ashley Gorley i Zacha Crowella i przez niego wyprodukowany, okrzyknięty został przez magazyn „Rolling Stone” jako „uderzająco sexy”.

Carrie zachwyciła swoim wykonaniem „Heartbeat” podczas tegorocznej gali American Music Awards, na której uhonorowana została 9. w karierze nagrodą w kategorii Ulubiona Artystka Country.

Carrie Underwood debiutowała jako zwyciężczyni programu American Idol w 2005 roku i szybko stała się pełnowymiarową supergwiazdą, zdobywając osiągnięcia w muzyce, telewizji i filmie. Siedmiokrotna zwyciężczyni nagrody Grammy, zdobyła niemal 100 wyróżnień i odznaczeń. Sprzedała łącznie ponad 56 milionów płyt na całym świecie i nagrała 21 utworów, które znalazły się na 1 miejscu list przebojów. Jej dyskografię zamyka album „Storyteller” z 2015.

***

Oficjalna strona | Twitter | Facebook