Skip content

Conchita to teraz WURST i robi electro!

Conchita to teraz WURST i robi electro!
cid:image001.png@01D4DB2D.9CFACB40

Conchita to teraz WURST i robi electro!

Conchita to teraz WURST i robi electro!

POSŁUCHAJ/ZOBACZ KLIP DO „HIT ME”

Conchita to teraz WURST! Tom Neuwirth, znany jako Conchita Wurst, znów zaskakuje i porzuca swój ekscentryczny kobiecy wizerunek! Artysta ujawnił dwa single zapowiadające jego nowy muzyczny projekt – „Trash All The Glam” i „Hit Me”. Artysta zmienia nie tylko swój image, ale też styl muzyczny, zwracając się ku muzyce electro.

Tom podkreśla kontrast między swoją dotychczasową muzyką, a nowym projektem, rezygnując z mieszania męskich i żeńskich elementów w ramach jednej postaci. Od teraz obie persony funkcjonują niezależnie: Conchita to medialna ikona, prawdziwa diva, która tworzy medialny szum na całym świecie, od kiedy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 roku. WURST to z kolei bezkompromisowy debiutant, zafascynowany muzyką electro, który nie dba o niczyją opinię i tworzy seksowną, taneczną muzykę, przy okazji ujawniając więcej z osobistego życia Neuwirtha, niż było to kiedykolwiek możliwe w twórczości Conchity.

Artysta planuje wydawać kolejne utwory, aż do momentu kiedy ujawni wszystkie przygotowane piosenki. Finalnie ukaże się płyta podsumowująca cały projekt.

www.facebook.com/Conchitawurst

www.twitter.com/ConchitaWurst

www.youtube.com/user/ConchitaWurst

www.instagram.com/conchitawurst

www.conchitawurst.com t,n,r){r