Skip content

Czy to nowy singiel Pitbulla? Nie, to polski hit w latynoskim klimacie!

Czy to nowy singiel Pitbulla? Nie, to polski hit w latynoskim klimacie!

Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Napływa do nas gorące, zwrotnikowe powietrze, które rozleje się nad całym krajem. W taką pogodę również muzyka polskich artystów brzmi tak, jakby mogła rozgrzać słupki termometrów (i parkiety!) do czerwoności.

Do czerwoności na pewno rozgrzeje Was utwór „Noche de Fiesta” (POSŁUCHAJ/KUP UTWÓR). To letnia, klubowa propozycja pełna latynoskiego klimatu, stworzona przez polskiego producenta, któremu towarzyszy wokalista prosto z gorącej Kuby!

Utwór jest owocem pracy współautora wielkiego przeboju „Zodiak na melanżu” projektu Monopol – czyli Michała Górnika, DJ’a i producenta znanego na warszawskiej scenie klubowej jako Endo – oraz jego przyjaciela, kubańskiego wokalisty Eddiego Aguero. To spotkanie zaowocowało nagraniem, które tego lata rozpali każdą imprezową noc.

Słuchaj utworu Endo feat. Eddy Aguero – Noche de Fiesta na VEVO/YOUTUBE

Endo swoją przygodę z clubbingiem rozpoczął w 2000 roku. W 2009 roku poznał Jędkera i stał się częścią klubowego projektu Monopol. W 2015 roku wspólnie z Eddiem Aguero założył zespół SunnyLand, do którego należą m.in. Paprodziad (Łąki Łan), Rey Ceballo, Frenchy i Emil Toczyski. Endo od lat zakochany w najlepszych klubowych brzmieniach, nie raz w swoich setach powraca do klasyków, które ukierunkowały jego styl muzyczny. Uwielbia klimaty nu-disco, indie dance oraz deep house.

 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW