Skip content

Daria Zawiałow na Open’er Festival!

Daria Zawiałow na Open’er Festivalu!

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Daria Zawiałow wystąpi na tegorocznej edycji Open’er Festival! Daria pojawi się na scenie obok takich artystów jak: Solange czy Foo Fighters. Więcej szczegółów już wkrótce!

 

Był to jeden z bardziej wyczekiwanych debiutów płytowych tego roku. A Daria Zawiałow stale jest bacznie obserwowana przez środowisko dziennikarzy muzycznych. Jak widać – mimo młodego wieku – udało jej się osiągnąć zamierzony cel i wydać album, który zebrał bardzo dobre opinie nie tylko wśród fanów, ale również wśród dziennikarzy muzycznych. Płyta „A kysz!” ukazała się 3 marca, a już po pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutowała na 7 (!!!) miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Posłuchaj/kup album TUTAJ. Daria przygotowuje się właśnie do jesiennej trasy koncertowej, ale wcześniej pojawi się m.in. na Co Jest Grane 24Festival oraz na Opene’er Festivalu.

 

Daria Zawiałow to młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. To nowy silny rockowy głos na polskiej scenie muzycznej. Artystka szturmem zdobyła sympatię słuchaczy – jej single “Malinowy Chruśniak” (ZOBACZ TELEDYSK) oraz “Kundel Bury” (ZOBACZ TELEDYSK) mają łącznie ok. 3 miliony wyświetleń na YouTube. Kolejny teledysk Darii światło dzienne ukaże się już niebawem!

 

 

Obserwuj DARIĘ ZAWIAŁOW w Internecie:

Facebook | Instagram | YouTube

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW