Skip content

Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą!

Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą!

Dawid Podsiadło rozpoczął prace nad drugą płytą! Premiera już jesienią!

 

Po spektakularnym sukcesie „Comfort and Happiness” i osiągnięciu przez album statusu Diamentowej Płyty przyszedł czas na jego następcę.

 

Dwa lata od wydania debiutanckiego krążka Dawid Podsiadło ponownie zamknął się w studiu nagraniowym by pracować nad świeżym
i mocno wyczekiwanym materiałem. – To duże wydarzenie, kolejny raz mogę rejestrować dźwięki i emocje, słowa i uczucia, radości i smutki, kłamstwa i prawdy. Mam nadzieję, że to, co zarejestrujemy przez najbliższe tygodnie, sprawi, że poranki i wieczory słuchaczy będę w jakikolwiek sposób urozmaicone – ekscytuje się wokalista.

 

W międzyczasie w życiu Dawida pojawiły się wyróżnienia i nowe wyzwania. Światło dzienne ujrzał krążek zespołu Curly Heads a sam artysta rozpoczął przygodę z radiem – na antenie Czwórki prowadzi program „Podsiadówka”. Poprzeczkę zawieszał sobie bardzo wysoko. Nie inaczej jest w przypadku piosenek, nad którymi obecnie pracuje.

 

Premierowe utwory powstają w Studiu Custom 34 w Gdańsku. Producentem albumu ponownie został Bogdan Kondracki (znany ze współpracy z Moniką Brodką, Anią Dąbrowską i Noviką).

 

Premiera drugiej płyty Dawida Podsiadło zaplanowana jest na jesień 2015. Album ukaże się nakładem Sony Music Poland.

 

Facebook: https://www.facebook.com/podsiadlo.dawid?fref=ts