Skip content

Debiutancki album Grace VanderWaal “Just The Beginning” już w sklepach!

Debiutancki album Grace VanderWaal “Just The Beginning” już w sklepach!

DEBIUTANCKI ALBUM GRACE VANDERWAAL JUST THE BEGINNING JUŻ W SKLEPACH

Debiutancki album Grace VanderWaal „Just The Beginning” (POSŁUCHAJ/KUP ALBUM) jest już dostępny w sklepach oraz sprzedaży cyfrowej. Płyta zawiera podbijający listę przebojów singiel „Moonlight” (ZOBACZ TELEDYSK NA VEVO/YOUTUBE) oraz ujawnione wcześniej utwory „Sick of Being Told”, So Much More Than This” i „Escape My Mind”. Grace, która jest autorką wszystkich piosenek na płycie, współpracowała z takimi twórcami i producentami, jak Ido Zmishlany (Shawn Mendes, Camila Cabello), Kinetics & One Love (Hailee Steinfeld), Greg Wells (Katy Perry, Adele), Gregg Wattenberg (Train, Phillips Phillips) i Sean Douglas (The Chainsmokers, Demi Lovato).

„Just The Beginning” to kontynuacja ubiegłorocznej, debiutanckiej EP-ki Grace “Perfectly Imperfect”, która była najlepiej sprzedającą się EP-ką w 2016 roku w USA. Premiera albumu to podsumowanie niesamowitego roku w życiu Grace – zwyciężczyni 11. sezonu „America’s Got Talent” oraz laureatki licznych nagród, m.in. Radio Disney Music Award oraz Teen Choice Award. Magazyn Billboard wskazuje Grace jako jedną z 21 najciekawszych artystek poniżej 21 roku życia już po raz drugi, New York Times podkreśla jej naturalny talent do pisania popowych piosenek, a USA Today pisze o Grace jako „songwriterskim fenomenie”.

Grace doczekała się także wyjątkowego wyróżnienia od kultowej firmy produkującej instrumenty muzyczne. Fender wypuści na rynek specjalne ukulele podpisane przez wokalistkę – 13-letnia Grace jest najmłodszym w historii artystą, której dedykowany instrument Fender wypuści na rynek. Grace udzieliła także krótkiej lekcji gry na ukulele, którą można obejrzeć tutaj. Młoda gwiazda rusza też właśnie w wyprzedaną trasę po Stanach Zjednoczonych.

Grace VanderWaal – Just the Beginning:

 1. Moonlight
 2. Sick of Being Told
 3. Burned
 4. Just A Crush
 5. So Much More than This
 6. Escape My Mind
 7. Talk Good
 8. Florets
 9. Insane Sometimes
 10. A Better Life
 11. City Song
 12. Darkness Keeps Chasing Me

 

 Obserwuj Grace VanderWaal na:
http://www.gracevanderwaal.com/
http://www.facebook.com/GraceVanderWaalMusic
http://twitter.com/GraceVanderWaal
https://www.snapchat.com/add/gracevanderwaal

http://instagram.com/gracevanderwaal
https://www.youtube.com/c/OhNevermindItsJustMe
https://www.youtube.com/GraceVanderWaalVEVO

 

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW