Skip content

Dimitri Vegas & Like Mike z Wiz Khalifą! Nowy utwór ‘When I Grow Up’

Dimitri Vegas & Like Mike z Wiz Khalifą! Nowy utwór ‘When I Grow Up’

 

Dimitri Vegas & Like Mike z Wiz Khalifą!

‘When I Grow Up’

 

POSŁUCHAJ/KUP

 

“When I Grow Up, I wanna be like Wiz Khalifa, have lots of cool stuff, When I Grow Up, I wanna hear my music through the speakers, I wanna feel love.”  

“When I Grow Up” to niespodzianka populanego DJ’skiego duetu Dimitri Vegas & Like Mike, którzy swój nowy kawałek nagrali z samym Wiz Khalifą! Utwór miał swoją premierę na głównej scenie festiwalu EDC Las Vegas w ubiegłym miesiącu.

 

 

Wiz Khalifa to jeden z najważniejszych hip-hopowych artystów obecnego pokolenia, mający na koncie platynowe albumy “Rolling Papers” oraz “O.N.I.F.C.” oraz złoty “Blacc Hollywood”, który podbił listę Billboardu, a także przebój “See You Again”, do którego teledysk jest jednym z najczęściej oglądanych klipów na YouTube w historii (ponad 3,5 miliarda odtworzeń).

 

“Współpraca z Dimitri & Mike i wystąpienie z nimi na żywo podczas EDC Vegas – to było dla mnie jak powrót do życia! Wreszcie ten numer może usłyszeć cała reszta świata!” – mówi o numerze Wiz Khalifa.

 

Dimitri Vegas & Like Mike remiksowali już gwiazdy z kategorii A – Coldplay i Lady Gagę, współpracowali z Gucci Manem, Snoop Doggiem, Hansem Zimmerem, Martinem Garrixem i Stevem Aokim, a lista ich przebojów jest długa i pełna sukcesów. Ostatni numer “Hey Baby” z Diplo ma już na liczniki 64 miliony streamów na Spotify, utwór “Higher Place” z Ne-Yo podbił listę Billboard’s Dance Chart oraz spędził 10 miesięcy na szczycie listy przebojów w ich rodzimej Belgii. Z kolei “Complicated” – hit z 2017 roku nagrany z Davidem Guettą i Kiiarą – przesłuchany został na Spotify ponad 91 milionów razy!

 

O współpracy z Wizem Khalifą opowiadają jako o swoim wymarzonym projecie: “Naszą pasją jest ciągła ewolucja naszego brzmienia. Wiz Khalifa to dla nas nas jeden z najważniejszych obecnie raperów na scenie, który definiuje obecną erę w hip-hopie. To od dawna dla nas inspiracja, wiec współpraca z Wizem od dawna chodził nam po głowie. Cieszymy się, że wreszcie się udało”.

 

Więcej informacji:

www.facebook.com/dimitrivegasandlikemike | www.twitter.com/dimitrivegas

www.twitter.com/likemike | www.soundcloud.com/smashthehouse

www.dimitrivegasandlikemike.com

 

www.wizkhalifa.com | www.facebook.com/wizkhalifa | www.twitter.com/wizkhalifa | www.instagram.com/wizkhalifa