Skip content

DREAMCAR – nadciąga supergrupa muzyków No Doubt i wokalisty AFI!

DREAMCAR – nadciąga supergrupa muzyków No Doubt i wokalisty AFI!

Choć nazwa DREAMCAR nie mówi jeszcze wiele, warto ją zapamiętać, gdyż kryje się za nią nowa supergrupa składająca się z członków zespołów NO DOUBT i AFI !

 

Tony Kanal, Adrian Young i Tom Dumont (No Doubt) połączyli swoje siły z frontmanem formacji AFI, Blaqk Audio i XTRMST – Davey’em Havokiem – i udostępnili właśnie pierwsze nagranie DREAMCAR – utwor„Kill For Candy” można odsłuchać i pobrać pod TYM ADRESEM. Utwór wyprodukował Tim Pagnotta (Walk The Moon, Neon Trees, LP).

„Kill For Candy” to urzekający optymizmem, słodki utwór z pulsującymi gitarami i wciągającym beatem. ‘Uczciwość jest we wszystkich moich tekstach’ mówi Havok ‘Ten skupia się niezdrowym i potencjalnie niebezpiecznym pragnieniu słodkości.’

‘Nagrywanie całej płyty było świetną zabawą, więc cieszę się, że możecie już usłyszeć pierwszego singla. Nie możemy doczekać się, aż będziemy go grać na żywo’ dodaje Tony Kanal. A będą ku temu liczne okazje – zespół ogłosił już daty pierwszych występów, zobaczyć można go będzie m.in. na festiwalu 2017 Coachella Valley Music.

Debiutancka płyta długogrająca DREAMCAR planowana jest jeszcze na wiosnę tego roku.

 

http://dreamcarmusic.com/

https://www.facebook.com/dreamcarmusic

https://twitter.com/dreamcarmusic

https://www.instagram.com/dreamcarmusic/