Skip content

Elvana feat. Ty Dolla $ign – Off Guard. Zobacz teledysk do hitu tego lata!

Elvana feat. Ty Dolla $ign – Off Guard. Zobacz teledysk do hitu tego lata!

ELVANA GJATA

FEAT. TY DOLLA $IGN

“OFF GUARD”

 

Jedna z najpopularniejszych artystek na Bałkanach nagrała z Ty Dolla $ignem hit tego lata!

 

POSŁUCHAJ/ZOBACZ TELEDYSK

 

Elvana Gjata, znana w rodzinnej Albanii po prostu jako Elvana, jest jedną z najpopularniejszych artystek na Bałkanach. Obecnie piosenkarka idzie w ślady koleżanek z branży z jej kraju i ma zamiar podbić serca słuchaczy z całej Europy jak Dua Lipa, Rita Ora czy Bebe Rexha. Z pomocą przyszli jej m.in. David Guetta, a niedawno Ty Dolla $ign, z którym nagrała utwór „Off Guard”, pretendujący do tytułu hitu lata.

 

Popularność Elvanie przyniosła jej wygrana w albańskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Karierę rozpoczęła w 2001 roku i od tego czasu wydała ponad 50 singli i dwie płyty. Od jakiegoś czasu pracuje nad pierwszym w swojej karierze angielskojęzycznym albumem wraz z wielokrotnie nagradzanym autorem piosenek Jasonem „Poo Bear” Boydem.

 

Po premierze pierwszego anglojęzycznego kawałka “Forever is Over” (YOUTUBE), wyprodukowanego przez samego Davida Guettę, Elvana nie zwalnia tempa i właśnie przedstawia światu singiel „Off Guard”, w którym gościnnie udziela się mega gwiazda amerykańskiego rapu Ty Dolla $ign. Produkcją kawałka zajęli się The Audibles oraz Poo Bear, którzy stoją za topowymi trackami Justina Biebera z albumu „Purpose”.

 

Tak Poo Bear mówi o pracy z Elvaną: „To niezaprzeczalnie jedna z najbardziej utalentowanych artystek, z którymi współpracowałem. Jej umiejętności wokalne i dusza łączą się tworząc dźwięki, które rezonują na wszystkich częstotliwościach”. To właśnie Poo Bear zaprosił do współpracy Ty Dolla $igna, z którym łączy go długoletnia przyjaźń i wiele projektów muzycznych. Kawałek „Off Guard” niewątpliwie zawojuje tegoroczne lato.

 

Nic tak nie dopełnia przebojowego numeru, jak pełen słońca teledysk (VEVO/YOUTUBE). Obraz do „Off Guard” wyreżyserowany został przez Ethana Ladera (twórcy klipów m.in. Bruno Marsa, Wiza Khalify, Enrique Iglesiasa). Kalifornijskie plaże, moda i miejski styl. Ten klip to bitwa płci z przymrużeniem oka. Wszystko w klimacie lat 90.!

 

Elvana Gjata feat. Ty Dolla $ign

“Off Guard”

POSŁUCHAJ/KUP

Więcej o Elvanie:

Facebook | Twitter | Instagram | Spotify