Skip content

FUTURE – nowa płyta rapera jeszcze w tym tygodniu!

FUTURE – nowa płyta rapera jeszcze w tym tygodniu!

Ku zaskoczeniu fanów i całego przemysłu muzycznego raper Future ogłosił premierę nowej płytyt DS2 – album ukaże się już w najbliższy piątek 17 lipca. To jedno z największych hip-hopowych wydarzeń tego lata.

Pierwszą z odsłon nowego materiału jest premiera klipu „Real Sisters” – oparty na klawiszach podkład idealnie podkreśla ostre rymy i wpadające w ucho refreny Future’a. Klip z miejsca stał się internetowym fenomenem i w ub. tygodniu umieściły go na swoich łamach wszystkie liczące się blogi i serwisy hiphopowe. Fani artysty są pod wrażeniem także drugiego udostępnionego klipu „Blow A Bag”  (kliknij TUTAJ aby obejrzeć) – równie bogatego i zaangażowanego, jak reszta materiału na płycie.

To nie wszystko – od dzisiaj na stronie Complex.com przez 5 dni ukazywać się będą klipy dokumentujące prace nad płytą – ‘LIKE I NEVER FELT’ (kliknij TUTAJ aby obejrzeć teaser) przygotowane wraz z hiphopowym producentem, dziennikarzem i trendsetterem Elliottem Wilsonem. Pięcioczęściowy materiał jest wycieczką w głąb umysłu jednego z najważniejszych młodych amerykańskich raperów i jest to must-see dla każdego fana.

DS2 ukazuje się w formie cyfrowej w wersji standard (13 utworów z tym „Blow A Bag”) i deluxe (18 kawałków, w tym „F*ck Up Some Commas” i „Real Sisters”. W wersji fizycznej na płycie CD do sprzedaży w Polsce trafi 7 sierpnia.

Warto przypomnieć, że poprzedni album Future’a „Honest” zadebiutował na szczycie Billboard R&B/Hip-Hop Chart i 2. miejsca listy Billboard Top200. Fani gatunku uznali go za jedną z najlepszych płyt ub.r. i nie bez znaczenia jest też fakt, że Future’owi towarzyszyła na nim cała plejada raperów – od Kanye Westa, przed Drake’a, Andre 300 po Wiz Khalifa i Pharrella. Duet z tym ostatnim – „Move That Dope” – uznany został za imprezowy hit roku podczas 2014 BET Hip-Hop Awards.