Skip content

George Ezra – Nowa płyta “Staying at Tamara’s” już 23 marca!

George Ezra – Nowa płyta “Staying at Tamara’s” już 23 marca!

GEORGE EZRA

NOWA PŁYTA staying at tamara’s

23 MARCA!

George Ezra ogłosił datę premiery długo wyczekiwanej nowej płyty – Staying At Tamara’s. Drugi studyjny krążek artysty, którego podziwiać mogliśmy podczas ostatniej edycji Open’er Festival trafi do sprzedaży 23 marca na płycie CD, winylu i w formatach cyfrowych.

Płyta ukaże się trzy lata od premiery słynnej Wanted On Voyage, z której pochodzą takie hity jak ‚Budapest’, ‚Barcelona’ czy ‚Blame it on Me’. Jak zapowiada muzyk – będzie to materiał o ‚eskapiźmie, marzeniach, lękach i miłości’. Promuje go singiel „Paradise”, który już teraz posłuchać można TUTAJ.

Podobnie jak Wanted On Voyage, Staying At Tamara’s również zainspirowały podróże, a konkretnie czary na wyspie Skye, świńska farma w Norfolk, dawna obora z mąką kukurydzianą w Kent, przerobiona stodoła w północnej Walii czy Airbnb w Barcelonie, którego właścicielką była tytułowa Tamara. Efektem doświadczeń z tych miejsc jest ‚zachęcający do pstrykania palcami, błyszczący mosiądzem album do rzucania włosów na wiatr’ pełen pozytywnej energii, zaangażowany i skłaniający do przemyśleń.

George wyjaśnia “‘Paradise’ narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

Tracklista:

 1. pretty shining people
 2. don’t matter now
 3. get away
 4. shotgun
 5. paradise
 6. all my love
 7. sugarcoat
 8. hold my girl
 9. saviour (feat. first aid kit)
 10. only a human
 11. the beautiful dream

 

Więcej na www.georgeezra.com