Skip content

Gorące dziewczyny z Little Mix prezentują nowy singiel “Hair” z gościnnym udziałem dancehall’owej gwiazdy – Seana Paula

Gorące dziewczyny z Little Mix prezentują nowy singiel “Hair” z gościnnym udziałem  dancehall’owej gwiazdy – Seana Paula

Gorące dziewczyny z Little Mix prezentują nowy singiel „Hair” z gościnnym udziałem  dancehall’owej gwiazdy – Seana Paula !

Utwór dostępny w wersji cyfrowej do posłuchania/ kupienia TUTAJ!

 

„Hair” to czwarty singiel promujący ostatnią płytę grupy – „Get Weird” (zamów TUTAJ).  Na albumie znajdują się m.in hity: “Black Magic”, „Love Me Like You” oraz „Secret Love Song” (feat. Jason Derulo).

 

Teledysk do „Hair’ wyreżyserował współpracujący już wcześniej z Little Mix –  Director X (jest również autorem obrazu do „Black Magic”), a jego premiera już wkrótce! Za taneczne popowe brzmienie kawałka odpowiada producent  Electric.
Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall stworzyły grupę Little Mix w 2011. W ciągu 5 lat wydały 3 albumy studyjne, które  sprzedały się w ponad 12 milionowym nakładzie, trzy hity #1 na brytyjskiej listy przebojów i wiele nagród   I nominacji, w tym do Brit Awards, MTV Europe Music Awards, Teen Choice Awards.

***

Więcej informacji o Little Mix: Oficjalna strona | Facebook | Twitter| VEVO