Skip content

Grizzly Bear wracają z nowym albumem „Painted Ruins”. Premiera 18 sierpnia!

Grizzly Bear wracają z nowym albumem „Painted Ruins”. Premiera 18 sierpnia!

GRIZZLY BEAR WRACAJĄ Z NOWYM ALBUMEM PAINTED RUINS 

PREMIERA JUŻ 18 SIERPNIA!

 

POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU „MOURNING SOUND”: http://smarturl.it/MOURNINGSOUNDps

 

Grizzly Bear ogłaszają wydanie nowej płyty! PAINTED RUINS” to pierwszy album tego uznanego zespołu od pięciu lat i zarazem pierwszy wydany przez RCA/Sony Music. Wraz z ogłoszeniem daty premiery, Grizzly Bear opublikowali nowy utwór „Mourning Sound”. Wcześniej zespół udostępnił już inny utwór, który znajdzie się na „PAINTED RUINS – „Three Rings”. Magazyn Rolling Stone określił go „oczarowującym”, a recenzent New York Times napisał, że to piosenka, której nie sposób zignorować.

 

Posłuchaj “Mourning Sound”: http://smarturl.it/MOURNINGSOUNDps

 

Posłuchaj “Three Rings”: http://smarturl.it/THREERINGSps

 

Chris Bear, Ed Droste, Daniel Rossen i Chris Taylor spędzili większą część ostatnich dwóch lat na pisaniu i nagrywaniu jedenastu nowych kompozycji, które już 18 sierpnia ukażą się na „PAINTED RUINS”. Taylor wyprodukował album podczas sesji, które odbywały się głównie w Allaire Studios na północy stanu Nowy Jork oraz w szeregu innych miejsc w Los Angeles (trzech muzyków Grizzly Bear aktualnie mieszka w LA), w tym w jego własnych Terrible Studios.

 

Zamów przedpremierowo album TUTAJ!

 

Grizzly Bear ogłosili także światową trasę koncertową promującą „PAINTED RUINS”. Zanim grupa ruszy w tour po amerykańskich miastach, zagra m.in. w Berlinie, Paryżu, Londynie i Brukseli.

 

PAINTED RUINS” jest następcą wydanej w 2012 roku płyty „Shields”, która była przełomem w karierze Grizzly Bear. Album zadebiutował na siódmym miejscu na liście Billboard 200, został wybrany albumem roku przez Apple iTunes, a Pitchfork opisał go w swojej prestiżowej rubryce Best New Music. Zespół promował płytę występując w najpopularniejszych programach telewizyjnych i wyprzedał koncerty w Radio City Music Hall w Nowym Jorku oraz w Greek Theatre w Los Angeles.

 

Grizzly Bear wracają z nowym albumem „Painted Ruins”. Premiera 18 sierpnia!

 

PAINTED RUINS

 1. Wasted Acres
 2. Mourning Sound
 3. Four Cypresses
 4. Three Rings
 5. Losing All Sense
 6. Aquarian
 7. Cut-Out
 8. Glass Hillside
 9. Neighbors
 10. Systole
 11. Sky Took Hold

 

 

Więcej o Grizzly Bear:

http://www.grizzly-bear.net

http://www.facebook.com/grizzlybear

http://www.twitter.com/grizzlybear

https://www.instagram.com/grizzlybear

http://shorefire.com/clients/grizzly-bear